Płyty meblowe na wymiar

2016-07-08

Oryginalność jest w cenie, nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na zamówienie płyt meblowych na wymiar. Meble z nich wykonane możemy bowiem idealnie dopasować do własnych pomieszczeń. takie rozwiązanie świetnie nadaje się zwłaszcza do kuchni, gdzie mamy zazwyczaj znacznie ograniczony metraż, a musimy pomieścić całą zabudową kuchenną wraz z potrzebnymi sprzętami.

Szafa na wymiar

Kuchnia to nie jedyne pomieszczenie, gdzie możemy zastosować meble wykonane na zamówienie. Na wymiar często robi się również szafy do sypialni. Wystarczy wybrać odpowiednie płyty meblowe, a resztą zajmą się już specjaliści. Musimy tylko dokładnie wszystko wymierzyć. Bardzo popularne jest na przykład umieszczanie szaf we wnęce, dzięki temu zaoszczędzimy sporo miejsca.

Stół do jadalni

Na wymiar możemy wykonać również stół do kuchni bądź jadalni. Jest to bardzo dobra alternatywa, dla każdego kto nie chce inwestować w gotowe meble ze sklepu.

Ceny mebli na wymiar są ustalane indywidualnie, zależne są bowiem od ich wielkości oraz jakości użytych materiałów. Możemy sprawdzić kilka ofert aby porównać, które z nich okażą się dla nas najbardziej korzystne.