Rozkładane stoły konferencyjne

2016-11-08

Stoły konferencyjne powinny być meblami rozkładanymi. Ważną ich cechą musi być duży blat oparty na solidnej podporze. Takie przedmioty wykorzystuje się w salach konferencyjnych, w pracowniach, w biurach, w salach bankietowych i w hotelach.


Modułowe stoły konferencyjne

Modułowe stoły konferencyjne to meble, które bez trudu można ustawić w różnych konfiguracjach.  Pozwala to na optymalne wykorzystanie posiadanej przestrzeni. Stoły oczywiście występują zarówno w wersjach prostokątnych jak i okrągłych.


Blat stołu konferencyjnego

Stół konferencyjny powinie posiadać solidny i trwały blat wykonany z płyty melaminowanej. Warto, aby był dodatkowo wzmocniony na przykład metalowymi podporami w części spodniej. Dla bezpieczeństwa powierzchni blatu, warto jego krawędzie zabezpieczyć poprzez oklejenie ich taśmą PCV w kolorze odpowiadającym kolorowi blatu. Zapobiegnie to zarówno wyszczerbianiu się mebla, ale także zagwarantuje interesujący efekt estetyczny.


Kolorystyka blatu stołu konferencyjnego

Blat stołu konferencyjnego może mieć dowolną kolorystykę, dostosowaną do wnętrza w jakim się znajduje. Niektóre modele stołów posiadają dopuszczalne obciążenie o wartości nawet stu kilogramów, dzięki czemu bez obaw możemy umieszczać na nich ciężkie przedmioty.