Poduszka do karmienia niemowlaka

2017-02-11
Poduszka do karmienia sprawdza się przede wszystkim jeżeli chcemy uniknąć infekcji, kolek, czy też bólu kręgosłupa naszego dziecka. Funkcje jakie posiada rogal do karmienia sprawiają, że można nakarmić malucha bez wysiłku. 

Rodzaje poduszek do karmienia


a) Bardzo często spotykana do karmienia poduszka rogal jest charakterystycznie wygięta. Owija się nią talię, dzięki czemu maluch może znaleźć się w dogodnej pozycji. Poduszka tego rodzaju może służyć między innymi jako wygodny leżaczek, a także jako poduszka ciążowa. Dzięki produktowi możliwe jest spanie w wygodnej dla siebie pozycji. Poduszka wypełniana jest na ogół silikonem lub styropianem, otoczonym bawełnianą tkaniną. 
b) Innym przykładem poduszki jest produkt o niestandardowym kształcie. Może być kwadratowy lub prostokątny. Mimo, że takie poduszki wyglądają doskonale i dzieci mogą się nimi z powodzeniem bawić, to jednak ich funkcjonalność jest mniejsza. 

Wypełnienie poduszki


Poduszka do karmienia może być wypełniona różnym  materiałem. Przede wszystkim chodzi o to, żeby była wygodna. Każdy rodzic powinien produkt dostosować do własnych wymagań. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się poduszki wypełnione silikonem, który ma postać granulatu. Dzięki czemu przepuszcza on powietrze i pozwala poduszce oddychać. Więcej rogali dostępnych jest na stronie www.trilli.pl/poduszka-rogal-do-karmienia-c-10_19.html