Co do wózka? Pościel, zabawki i miejsce na zakupy

2017-10-16
Wybór wózka dziecięcego może niektórym wydawać się prostym i przyjemnym zadaniem. Dopiero gdy zobaczy się, jak wiele funkcji może pełnić wózek, zmienia się zdanie. Do czego przyda się rodzicowi wózek i jakie udogodnienia można znaleźć w tych najlepszych modelach?

Rodzic też człowiek


Mogłoby się wydawać, że wózek jest dla dziecka. Nic bardziej mylnego! Matka w wirze codziennych zobowiązań wykorzystuje wózek dziecięcy jako torebkę, torbę na zakupy i miejsce na drugie śniadanie dla siebie i dla dziecka. Gdy zajrzy się do wózka, pościel jest jedynym akcesorium, jakie można dostrzec. Magia dzieje się naokoło. Uchwyt na kubek z kawą, podstawka na telefon, kieszonka na portfel. Pod spodem koszyk tak wielki, że zmieściłoby się kilka pościeli do wózków, a w środku przegródki, dzięki którym można poukładać siatki z zakupami, ulubione zabawki dziecka i buty na przebranie.

Dziecko króluje w pościeli do wózków


Nie ma jednak co ukrywać, że to dziecko jest odbiorcą docelowym wózka. Dlatego właśnie producenci przygotowują taką pościel do wózka dziecięcego, żeby maleństwo czuło się tak bezpiecznie, jak w ramionach swoich rodziców. Do wózka pościel może być równie piękna i wygodna, jak ta, która została w domu.