Włoska jakość na miarę wysublimowanych gustów

2019-02-14
W ostatnim czasie prym w modzie wiodą płytki włoskie oraz płytki hiszpańskie. W szczególności pierwszy rodzaj jest często wybierany przez znanych projektantów, a także fachowców. Nic dziwnego, ponieważ włoskie rozwiązania cieszą się ogromną popularnością już od dłuższego czasu i to nie bez powodu.

Wykonanie na miarę Włoch

Płytki włoskie przede wszystkim mogą pochwalić się bardzo konkurencyjnymi cenami, a jednocześnie wysoką jakością, która sprawia, że potrafią one posłużyć przez wiele lat. Płytki z Włoch są bardzo trwałe, wytrzymałe, a w codziennym ujęciu - niezwykle praktyczne. To sprawia, że są tak chętnie wybierane.

Co więcej, rozwiązania te wyróżniają się ciekawym designem, wspaniałym kunsztem oraz stylowością. To sprawia, że osoby zainteresowane nowoczesnymi aranżacjami oraz najwyższą jakością, sięgają właśnie po te płytki. Pozwalają one również zachować estetykę oraz funkcjonalność w łazience, kuchni i innych pomieszczeniach domowych. 

Różnorodność w każdym calu

Włoskie płytki znacząco wyróżniają się od swojej konkurencji. Są one połączeniem klasyki z innowacją. Co więcej, wyróżniają się szeregiem różnorodnych wzorów, które doskonale potrafią dopasować się między innymi do wnętrz zaaranżowanych w stylu loftowym, skandynawskim, minimalistycznym, retro, rustykalnym, glamour czy też vintage. Ponadto, można ich użyć zarówno w pomieszczeniach przestrzennych, jak też i bardzo ciasnych, o niewielkim metrażu. Zwykle skupiają się one na jednej, głównej ozdobie, która doskonale przyciąga uwagę. Wśród motywów można również znaleźć odważne połączenia, bogate, intensywne kolory, a także gustowne wzory.

Włoskie płytki posiadają szeroką gamę, toteż doskonale sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i łazience, gdzie staną się świetną ozdobą każdego pomieszczenia w domu oraz mieszkaniu.