Bogata oferta stołów rozkładanych

2019-12-24

Obecnie w  funkcjonalne i praktyczne stoły rozkładane inwestuje mnóstwo właścicieli mieszkań. I nic w tym dziwnego, gdyż pozwalają one na wygodne biesiadowanie nawet w licznym gronie znajomych. 

Skąd wywodzą się rozkładane stoły?

Praktyczne stoły z funkcją rozkładania wywodzą się z Egiptu. Już w  starożytności tego typu meble były bardzo często używane jako wygodne miejsce do spożywania posiłków podczas ważnych uroczystości. Meble te były oznaką luksusu oraz bogactwa. Gdy do pałacu przybywali ważni goście, wówczas to na stołach tych wystawiano rozmaite potrawy. Niemniej dopiero w dwudziestym wieku, dzięki produkcji maszynowej oraz możliwości zastosowania tańszych surowców do jego produkcji stół rozkładany zaczął coraz częściej gościć w domu wielu rodzin.

Praktyczny stół rozkładany, a organizacja rodzinnych spotkań 

Mebel ten od wielu lat cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością. Wyposażając swoją jadalnie czy salon w praktyczny stół rozkładany można w dowolnej chwili go rozłożyć i znacznie zwiększyć powierzchnię blatu. Dzięki temu nawet duże przyjęcie dla rodziny czy spotkanie ze znajomymi zawsze napawa nas radością, a wszyscy goście mogą wygodnie spożywać przygotowane posiłki. 

Bogata oferta stołów rozkładanych do salonu i jadalni 

Oferta stołów rozkładanych na rynku jest niezwykle bogata. Każdy zainteresowany klient może wybierać spośród szerokie  gamy stołów wykonanych nie tylko z tradycyjnego drewna, lecz także metalu oraz aluminium. Nowoczesne stoły rozkładane mają również blaty wykonane szkła, marmuru czy stali nierdzewnej. Ich wybór jest ogromny, zatem każdy klient może wybrać taki mebel,  który to idealnie wpisze się w stylistykę wnętrza swego mieszkania.