Industrialne czyli ciekawe

Nietuzinkowe rozwiązania to coś, co dzisiaj docenia coraz więcej osób i nie ma się co dziwić, ponieważ dzięki nim można nadać charakteru każdemu wnętrzu.

Dzisiaj wraca do łask

Meble industrialne ze sklepu DutchHouse swój ...

Zalety rolet rzymskich w aranżacji wnętrz

Urządzenie estetycznego i funkcjonalnego mieszkania to duże wyzwanie. Aranżując wnętrza, bardzo często zapominamy o oknach – jeśli pomieszczenie ma wyglądać na wykończone, warto zadbać o ich estetyczny wygląd. Jednym z najbardziej praktycznych rozwiązań są rolety ...

Elegancko i wygodnie w fotelu

Fotel może być różny, wykonany w takim czy innym stylu. Może być specjalnie zdobiony lub zupełnie prosty i klasyczny, ale może też być to fotel wiszący, wtedy dopiero jest efekt wow.
 

Ulubione miejsce wszystkich

Wiszący fotel to obecnie bardzo popularny mebel, a to ...

Najpopularniejsze rodzaje rolet okiennych

W dzisiejszych czasach rolety okienne pełnią przeważnie takie same funkcje, jakie przypisane są popularnym zasłonom. Rolety posiadają bardzo wiele mniej lub bardziej skomplikowanych wzorów oraz rodzajów. Najczęściej spotykane modele, to oczywiście klasyczne zwijane (tzw. ekranowe), rzymskie, weneckie, ...

Uniwersalna skandynawska szafka pod telewizor

Wybór szafki pod telewizor to dość trudne zadanie, ponieważ trzeba podjąć decyzję, do jakiego elementu wystroju wnętrza powinna pasować.

Skandynawska szafka pod telewizor, czyli kilka słów na ...


123456789